DualSense Edge PS5 عمر باتری نسبتاً کمتری نسبت به DualSense اصلی دارد


عمر باتری کنترلر همچنان بدتر می شود و به این زودی ها بهبود نمی یابد. سونی در تاریخ 26 ژانویه یک کنترلر پریمیوم جدید برای PS5 با DualSense Edge “فوق العاده قابل تنظیم” عرضه می کند. ما قصد داریم کنترل کننده پایه را در چند قسمت ارتقا دهیم، اما عمر باتری یکی از آنها نیست. آنها.

سونی در بیانیه‌ای به The Verge گفت که DualSense Edge «ویژگی‌های بیشتری با همان فرم فاکتور و طراحی ارگونومیک کنترل‌کننده اصلی DualSense خواهد داشت که آن را نسبتاً بهتر از دومی می‌سازد. تأیید شده است که باتری «کوتاه» دارد. زندگی

این شرکت گفت: “زمان عملکرد کنترلر بی سیم DualSense Edge به طور معقولی کوتاه تر از کنترل کننده بی سیم DualSense اصلی است، زیرا ویژگی های بیشتری را در همان فرم فاکتور و طراحی ارگونومیک کنترل کننده اصلی DualSense دارد.” ما می‌خواستیم بین زمان اجرای بی‌سیم و ارائه ویژگی‌های قوی و با کارایی بالا تعادل ایجاد کنیم. علاوه بر این، کابل‌های بافته USB طولانی‌تر از اتصالات سیمی برای جلوگیری از تداخل بی‌سیم بهتر هستند. همچنین برای بازیکنان رقابتی که ترجیح می‌دهند بازی کنند، این گزینه عالی است. عمر باتری.”

البته، «معقولاً کوتاه» یک اصطلاح نسبتاً مبهم است، بنابراین هنوز سؤالاتی در مورد اینکه دقیقاً از باتری DualSense Edge چه انتظاری باید داشت، وجود دارد. عمر باتری پایه DualSense کمتر از حد بهینه است، به طور متوسط ​​حدود 7-8 ساعت با یک بار شارژ (گاهی اوقات تا 12 ساعت).

با توجه به این واقعیت که این کنترلر 199.99 دلار قیمت دارد، ممکن است به مذاق همه خوش نیاید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید