به روز رسانی PS5 برچسب دسترسی را به فروشگاه پلی استیشن اضافه می کند


سونی به روز رسانی جدیدی را برای PS5 منتشر کرده است که برچسب های دسترسی را به فروشگاه آنلاین سیستم اضافه می کند. همانطور که در وبلاگ پلی استیشن توضیح داده شده است، برچسب های دسترسی به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع گزینه های دسترس پذیری موجود در بازی های خود در اختیار بازیکنان قرار دهند. بازیکنان می توانند با فشار دادن مثلث در صفحه فروشگاه پلی استیشن بازی انتخابی به این جزئیات دسترسی پیدا کنند.

این به‌روزرسانی بیش از 50 برچسب دسترسی را ارائه می‌کند که توسعه‌دهندگان بازی می‌توانند آن‌ها را به نمایش بگذارند تا برای بازیکنانی که به گزینه‌های دسترسی متنوعی برای خرید بازی‌های خود نیاز دارند، آسان‌تر شود. برچسب ها به شش دسته تقسیم می شوند: بصری، صوتی، زیرنویس و شرح، کنترل، بازی، و ارتباطات آنلاین.

این ویژگی اکنون در فروشگاه پلی استیشن در دسترس است، اما هنوز همه بازی ها دارای برچسب دسترسی نیستند. انواع بازی های شخص اول پلی استیشن در زمان عرضه برچسب گذاری می شوند. روزهای رفته، کات کارگردان Death Stranding، Ghost of Tsushima Director’s Cut Edition، خدای جنگ، خدای جنگ راگناروک، گرن توریسمو 7، Marvel’s Spider-Man Remastered، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، Ratchet & Clank: Rift Apart، و برگشت.

این ویژگی در حال حاضر در دسترس است و سونی می گوید که با توسعه دهندگان کار می کند تا برچسب های دسترسی را به بازی های بیشتری در فروشگاه پلی استیشن اضافه کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید