PS5 Slim در 10 نوامبر منتشر خواهد شد – شایعه


به نظر می رسد تاریخ انتشار PS5 بازطراحی شده سونی (که به طور غیررسمی PS5 Slim نامیده می شود زیرا سبک تر از مدل فعلی است) تعیین شده است. به گفته افشاگر قابل اعتماد billbil-kun در Dealabs، نسخه استاندارد و دیجیتال این کنسول در تاریخ 10 نوامبر در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

جالب اینجاست که در حال حاضر برای پیش‌سفارش در خرده‌فروش‌هایی مانند آمازون در ژاپن در دسترس است و تاریخ انتشار آن ۱۰ نوامبر ذکر شده است. انتشار ایالات متحده با این اتفاق همزمان خواهد بود، اما طبق گفته billbil-kun، این کنسول به تدریج در مناطق دیگر در “ماه های بعدی” منتشر خواهد شد. مشخص نیست که آیا این مورد برای اروپا صدق می کند یا خیر، بنابراین بیایید منتظر اعلام رسمی باشیم.

PS5 Slim با درایو دیسک Ultra HD Blu-ray با قیمت 499.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که نسخه دیجیتال بدون درایو 449.99 دلار قیمت دارد. درایوهای دیسک را می توان به صورت جداگانه با قیمت 79.99 دلار خریداری کرد. همچنین لازم به ذکر است که در حالی که قیمت نسخه دیجیتال در سراسر جهان افزایش یافته است، قیمت هر دو نسخه در ژاپن افزایش یافته است و دومین افزایش قیمت در این منطقه تا به امروز است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید