توسعه‌دهنده‌های PS5 Pro در چند ماه آینده به سراغ توسعه دهندگان شخص اول خواهند رفت – شایعات


در اوایل سال جاری، تام هندرسون از Insider Gaming در گزارشی ادعا کرد که سونی در حال کار بر روی PS5 Pro است و نسخه قدرتمندتری از کنسول نسل فعلی این شرکت برای عرضه در فصل تعطیلات در سال 2024 هدف گذاری شده است. در گزارش جدید دیگری، هندرسون جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد تولید کنسول در پشت صحنه ارائه کرد.

پس از تکرار اینکه PS5 Pro در حال حاضر “با اطمینان 100٪” در حال کار است، این گزارش می گوید که کیت های توسعه نمونه اولیه این کنسول در ماه های آینده به استودیوهای شخص اول پلی استیشن ارسال خواهد شد. انتظار می رود توسعه دهندگان شخص ثالث آنها را تا پایان سال جاری دریافت کنند.

گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که سونی با سایر سخت‌افزارهای پلی‌استیشن، از جمله مدل جدید PS5 با درایو دیسک قابل جابجایی که انتظار می‌رود در ماه سپتامبر عرضه شود و یک دستگاه جدید Remote Play دستی، عملکرد خوبی دارد. ما هنوز نمی‌دانیم این سخت‌افزار جدید چه زمانی خواهد بود. اعلام خواهد شد، اما برخی حدس می‌زنند که سونی ممکن است در رویدادی که شایعه شده است در نمایشگاه پلی‌استیشن اعلام شود، برنامه‌ریزی کند.

سونی اخیرا تایید کرده است که PS5 تا پایان ماه مارس 38.4 میلیون دستگاه عرضه کرده است و قصد دارد تا 25 میلیون دستگاه دیگر را تا آوریل 2024 عرضه کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید