PS5 در مسیر فروش 25 میلیون دستگاه در سال 2023 قرار دارد


پلی استیشن 5 موفقیتی باورنکردنی برای سونی بوده است، اما با وجود اینکه نزدیک به سه سال از عرضه آن می گذرد، سال 2023 می تواند بزرگترین سال آن باشد. این شرکت قصد دارد 25 میلیون کنسول در سال مالی جاری ارسال کند و اریک لمپل، رئیس عملیات تجاری، گفت که به این هدف خواهد رسید زیرا موجودی کافی از کنسول ها در سراسر جهان وجود دارد.

«این فصل تعطیلات اولین فصل تعطیلات است که پلی‌استیشن 5 به طور کامل در تمام مناطق موجود است.» این شرکت از زمان عرضه کنسول به دلیل همه‌گیری جهانی و کمبود تراشه با مشکلات عرضه مواجه بوده است.

ما در سال 2020 کار خود را شروع کردیم و با همان مشکلات زنجیره تامین که همه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند گرفتار بودیم. متأسفانه، ما نتوانستیم یک PS5 را برای هر مصرف‌کننده‌ای که آن را می‌خواستند دریافت کنیم. من نمی‌توانستم این کار را انجام دهم.

Rempel گفت که این شرکت در مسیر برای “فروش رکورد” در این فصل تعطیلات با “تعادل مجدد” عرضه و تقاضا است. البته، مرد عنکبوتی مارول 2 همچنین یک عامل است و باید تقاضا را افزایش دهد (در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون نسخه در 24 ساعت اول فروخته است).

جالب اینجاست که هیچ اشاره ای به رفرش آینده برای PS5 نشده است. طبق گزارشات، این دستگاه در 10 نوامبر عرضه خواهد شد و پس از پایان عرضه فعلی PS5، به مدل واقعی تبدیل خواهد شد.بسته ها گنجانده شده است مرد عنکبوتی مارول 2 همچنین شایعه شده است که در 8 نوامبر منتشر خواهد شد.

منتظر اعلام رسمی در هفته های آینده باشید.بررسی ما را در مورد مرد عنکبوتی مارول 2 اینجا.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید