فروش PS5 بیش از 50 میلیون دستگاه است


سونی با اعلام اینکه فروش مادام العمر پلی استیشن 5 از مرز 50 میلیون دستگاه فراتر رفته است، انتظار فروش رکورددار در این فصل تعطیلات را دارد. طبق گزارش فایننشال تایمز، این شرکت گزارش داد که در 9 دسامبر، حدود 161 هفته پس از عرضه کنسول، به این عدد رسیده است (PS4 160 هفته طول کشید).

علاوه بر این، سونی همچنین گزارش داد که این کنسول بهترین دوره فروش بلک فرایدی را داشته است و پیش‌بینی می‌کند امسال فروش آن به 25 میلیون دستگاه برسد. اریک لمپل، معاون ارشد بازاریابی جهانی، فروش و عملیات تجاری در سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (از طریق رویترز) گفت: به طور کلی، من احساس می کنم که فروش بسیار خوب است. ”

محدودیت‌های عرضه در مراحل اولیه تأثیر زیادی بر کنسول‌ها داشت، اما با گذشت زمان کاهش یافت. این واقعیت که با وجود این به چنین رقم بالایی رسیده است، گواهی بر تقاضا برای کنسول است.البته این عنوان مرد عنکبوتی مارول 2 بدون شک به آن کمک کرد تا به نقاط عطف جدیدی دست پیدا کند، فروش بیش از 2.5 میلیون نسخه در 24 ساعت و بیش از 6 میلیون نسخه از تاریخ 12 نوامبر (که اخیرا توسط Insomniac Games به بیرون درز کرد) (طبق اسناد ارائه شده) فروخته شد.

سال 2024 با عناوینی مانند: معکوس فاینال فانتزی 7 منتشر شده در 29 فوریه، ظهور رونین در 22 مارس. منتظر به روز رسانی عناوین آینده در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید