شروع تخفیف های PS5 در ایالات متحده، بریتانیا و آلمان – شایعات


با انتشار شایعات درباره PS5 Slim و PS5 Pro، گفته می شود که سونی قصد دارد مدل فعلی این کنسول را تخفیف دهد. طبق اطلاعات افشاکننده Dealabs، قیمت استاندارد PS5 از 499.99 دلار در ایالات متحده به 449.99 دلار کاهش می یابد.

در آلمان، قیمت از 549.99 یورو به 474.99 یورو و در بریتانیا از 479.99 پوند به 404.99 پوند کاهش خواهد یافت. تاریخ شروع تخفیف اعلام نشده است. با این حال، زمانی که واقعاً راه اندازی شود، احتمالاً اولین باری است که PS5 در این مناطق تخفیف داده می شود.

همچنین اعتبار بیشتری به این واقعیت می بخشد که طبق گزارش ها، سونی در حال کار بر روی یک نسخه کنسول جدید بدون درایو دیسک است (بدون تغییر سخت افزاری عمده). تام هندرسون از Insider Gaming گزارش داده است که تولید در آوریل 2023 و با عرضه در سپتامبر آغاز خواهد شد. گفته می شود تمام مدل های فعلی PS5 تا فصل تعطیلات 2023 از تولید خارج می شوند.

در صورت تحقق چنین تخفیف‌هایی، سونی می‌تواند موجودی اضافی را برای آماده‌سازی برای معرفی مدل بعدی بفروشد. هیچ‌کس نمی‌داند که چه زمانی این اتفاق می‌افتد، اما نیک بیکر از Xbox Era درباره رویداد احتمالی PlayStation در ماه آینده شنیده است. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *