مدیرعامل Take-Two می‌گوید PS5 و Xbox Series X/S احتمالاً به‌روزرسانی‌های میان نسلی دریافت خواهند کرد.


با گذشت بیش از دو سال از چرخه عمر PS5 و Xbox Series X/S، نسل‌های کنسول احساس می‌کنند که تازه شروع به کار کرده‌اند، اما من نمی‌دانم که آیا انواع قوی‌تری از سخت‌افزار فعلی وجود دارد یا خیر. برخی از مردم فکر می‌کنند من روی بالها منتظر خواهم بود به هر حال، در این مرحله از نسل قبلی بود که PS4 Pro و Xbox One X عرضه شدند. بنابراین، آیا شانسی وجود دارد که چیزی مشابه به این نسل بیاید؟

به نظر می رسد که استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two Interactive اینطور فکر می کند. اخیراً توسط GamesIndustry.biz پرسیده شد که آیا فکر می کند کنسول فعلی PS5 Pro یا ارتقای سخت افزاری میان نسلی مشابه را ببیند، Zelnick قبل از اضافه کردن نوعی به روز رسانی میان نسلی گفت: “احتمالا چنین خواهد شد.” “تأثیر نمی گذارد” [Take-Two’s] خیلی کاره ”

پاسخ زلنیک کوتاه بود، اما به نظر می رسد با ادعاهای اخیر مطبوعات مطابقت دارد. طبق گزارش ها، سونی در حال حاضر روی PS5 Pro کار می کند و قصد دارد اواخر سال 2024 عرضه شود و توسعه دهندگان نیز در آینده نزدیک شروع به تهیه کیت های توسعه دهنده برای سخت افزار قدرتمندتر خواهند کرد. گزارش‌های مربوط به ارتقای مشابه ایکس‌باکس بسیار اندک است، اما اگر هر دو کنسول در چند سال آینده با سخت‌افزار جدیدتر و قدرتمندتر عرضه شوند، تعجب‌آور نخواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید