فروش PS VR2 کمتر از 300000 دستگاه تخمین زده شده است. کاهش قیمت مورد نیاز “برای جلوگیری از فاجعه کامل” – گزارش


PlayStation VR2 حدود یک ماه پیش عرضه شد. این هدست پس از عرضه نقدهای تحسین برانگیزی برای سخت افزار خود دریافت کرد، اما به نظر نمی رسد که موفقیت به سطح تجاری تبدیل شود.

طبق گزارش ها، PS VR2 در چند هفته اول خود توانست کمتر از 300000 دستگاه بفروشد. به گفته شرکت تحقیقاتی و تحلیلی IDC، به طور دقیق، بین عرضه آن در اواخر فوریه تا پایان ماه مارس، حدود 270000 دستگاه فروخته شده است. در آن دوره

به گفته فرانسیسکو جرونیمو، معاون داده و تحلیل IDC، این به دلیل «افزایش هزینه های زندگی، افزایش نرخ بهره و افزایش اخراج کارکنان» در سراسر جهان است.

او افزود: «من فکر می‌کنم برای جلوگیری از فاجعه کامل محصول جدید، به کاهش قیمت در PS VR2 نیاز داریم.» اگر چنین است، می‌توانید فرض کنید که همینطور است.

کمی قبل از عرضه PS VR2، گزارش شد که سونی به دلیل اعداد ناامیدکننده پیش‌سفارش، فروش هدست‌ها را به نصف کاهش داده است. مدت کوتاهی پس از آن، سونی گفت که تولید این دستگاه محدود نشده است.

در اوایل این ماه، مدیر ارشد مالی سونی، هیروکی توتوکی، گفت که این شرکت انتظار دارد PS VR2 عملکرد بهتری نسبت به نسخه قبلی خود داشته باشد که حدود 5 میلیون دستگاه فروخته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید