پروژه بیداری لغو نخواهد شد. توسعه دهندگان “در پشت صحنه سخت کار می کنند”


در سال 2021، من در مورد توسعه Cygames نظر دادم. بیداری پروژه و چطور پیوند مجدد فانتزی granblue این تنها بازی RPG اکشنی نبود که پخت آن زمان زیادی طول کشید. سریع به جلو تا 2024. پیوند مجدد اولی هنوز در جایی دیده نمی شود، اگرچه این خود به خوبی کار می کند. خوشبختانه تیم سازنده در توییتر طرفداران را به روز کرد و به آنها اطمینان داد که بازی لغو نشده است.

“ما سخت در پشت صحنه کار می کنیم تا بهترین تجربه ممکن را ارائه دهیم. منتظر به روز رسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید این یک تریلر جدید است که می تواند به معنای به روز رسانی در ویترین های آینده یا نمایشگاه Summer Game Fest باشد، اما فقط زمان.” خواهد گفت. در سال 2016 برای PS4 معرفی شد. بیداری پروژه یک RPG اکشن فانتزی با استفاده از موتور بازی Cygames “Syrista” توسعه یافته است. با توجه به مدت زمانی که می گذرد، نسخه PS5 غیرممکن نیست.

آخرین تریلر گیم پلی مربوط به سال 2018 بود و جنگجویی به سبک قرون وسطایی را نشان می دهد که با یک هیولای غول پیکر مبارزه می کند.رتبه بندی GRAC کره پروژه بیداری: برخیز یک ویدیوی نمایشی از این موتور در فوریه 2019 منتشر شد، اما در طول دو سال هیچ به روز رسانی دیگری وجود نداشته است. لطفا صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید