آگهی کار نشان می دهد که پروژه 007 به طور بالقوه می تواند گیم پلی اول و سوم شخص را ترکیب کند


در سال 2020، IO Interactive جیمز باند بازی، نام آزمایشی پروژه 007، اما جزئیات کمی در مورد بازی پس از آن وجود دارد. با این حال، آگهی‌های شغلی اخیراً ممکن است اطلاعات جالبی را در مورد این بازی نشان دهد.

یک آگهی استخدام برای سمت طراح مبارزات ارشد در وب سایت IO Interactive توسط Tech4gamers کشف شد. پروژه 007 پیشنهاد شده است که بازی ممکن است شامل عناصری از هر دو دیدگاه اول شخص و سوم شخص باشد. طبق این لیست، IO Interactive به دنبال شخصی با تجربه ایجاد «سناریوهای مبارزه با بازی های اکشن ماجراجویی سوم شخص (یا اول شخص)» است.

گیم پلی اول شخص و سوم شخص چقدر است؟ پروژه 007 لیست خیلی واضح نیست. اکثر مردم به طور طبیعی تصور می کنند که بازی هایی که در آنها به عنوان جیمز باند بازی می کنید عمدتاً سوم شخص هستند (اگرچه تعدادی بازی اول شخص قابل توجه نیز وجود دارد) قلاب کردن بازی‌ها)، و در حالی که این دیدگاهی است که معمولاً در بازی‌های IO Interactive دیده می‌شود، استودیو گاهی اوقات به گیم‌پلی اول شخص نیز پرداخته است، چه از طریق مواردی مانند: Hitman 3 VR یا از گزینه اول شخص استفاده کنید Hitman: Blood Money.

لیست های شغلی گذشته همچنین به سایر جزئیات بالقوه اشاره می کند. پروژه 007، چیزی شبیه به داستان سرایی جعبه شنی، از جمله “صحنه های شخصیت محور با دیالوگ های اساسی.” آدمکش، بیشتر. IO Interactive همچنین تایید کرد که این بازی یک داستان اصلی خواهد بود و اشاره کرد که می تواند شروع یک سه گانه باشد.

با این حال، مدتی طول می کشد تا بتوانید مسابقه را ببینید. در سال 2022 توسعه دهنده گفت پروژه 007 حداقل تا آوریل 2025 منتشر نخواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید