Private Division به قرارداد انتشار با پروژه C Bloober Team پایان می دهد


پروژه سی، آی پی جدید ترسناک بقا تیم Bloober دیگر توسط Private Division منتشر نخواهد شد. توسعه دهنده لهستانی فاش کرد که قرارداد امضا شده در سپتامبر 2021 توسط دومی “بدون ارائه دلیل” فسخ شده است.

هر دو طرف در حال حاضر در حال مذاکره «شرایط پایان همکاری» از جمله حل و فصل هستند. تیم Bloober می گوید در حال بررسی چنین سناریوهایی و آماده سازی “جایگزین های بالقوه” است. پروژه C این شرکت می‌گوید توسعه را طبق برنامه تولید برنامه‌ریزی‌شده خود ادامه می‌دهد و فروش را با استفاده از مدل خود انتشاری ادامه می‌دهد. البته در حال بررسی «امکان ادامه تولید در آینده با همکاری ناشر جدید» هستند.

این عنوان ترسناک بقا که در ابتدا در سال 2022 معرفی شد، قرار بود امسال منتشر شود. این اتفاق پس از آن رخ می دهد که Take-Two اخیراً اعلام کرد که پروژه را لغو می کند و هزینه ها را کاهش می دهد. ولی،، پروژه C Private Division اولین عنوانی نیست که قرارداد انتشارش فسخ شده است، اما اقدام مشابهی را با IP جدید اکشن ماجراجویی People Can Fly انجام داده است. خنجر پروژه، برای سال 2022 برنامه ریزی شده است. اخیراً لغو شد.

منتظر به روز رسانی در ماه های آینده باشید. تیم بلوبر است تپه خاموش 2 شایعه شده که کونامی در State of Play امروز ظاهر خواهد شد تپه خاموش انتقال. پروژه ام، با همکاری Draw Distance توسعه یافته است پاک کننده مداوم شهرت، و آر تولید مشترک با Skybound Entertainment.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید