پرنسس هلو: زمان نمایش!تریلر معرفی دگرگونی دختر گاوچران و نینجا


با چیزی شبیه The Legend of Zelda: Kingdom of Tears، Pikmin 4، و شگفتی برادران سوپر ماریو با نگاه کردن به آینه عقب، به نظر می رسد که پشتیبانی شخص اول از سوییچ در حال کاهش است، اما با وجود اینکه شایعات در مورد کنسول نسل بعدی نینتندو همچنان در حال افزایش است، کنسول فعلی این شرکت هنوز عرضه های قابل توجهی برنامه ریزی شده است. البته یکی از آنهاست پرنسس هلو: زمان نمایش!، نینتندو تریلر جدیدی منتشر کرده است که دید متفاوتی از گیم پلی بازی ارائه می کند.

پرنسس هلو: زمان نمایش! شاهزاده خانم در حال پیشرفت در مراحل مختلف مضمونی دیده می شود که هر مرحله نقش منحصر به فرد خود را تغییر می دهد و مکانیک ها و توانایی های منحصر به فردی را به ارمغان می آورد. این تمرکز آخرین تریلر بازی است. در نینجا هلو، او از حرکات مخفی کاری و آکروباتیک هم برای مبارزه و هم برای حرکت استفاده می کند، در حالی که تبدیل شدن او به هلو کابوی به او اجازه می دهد تا از کمند استفاده کند و بر روی اسب سوار شود.

سایر صحنه‌های دگرگونی که تاکنون ظاهر شده‌اند، مانند هلو جنگنده شمشیر، هلو کارآگاه، هلو پتیسیر و هلو کونگ فو نیز زمان طولانی‌تری داشته‌اند. تریلر زیر را تماشا کنید.

پرنسس هلو: زمان نمایش! این بازی در ۲۲ مارس برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش این بازی در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی سوییچ در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید