بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time “فرح را به عنوان یک شخصیت عالی تغییر می دهد”


چه زمانی شاهزاده ایرانی شن های زمان این بازسازی برای اولین بار در سال 2020 اعلام شد، اما واضح بود که این پروژه ای نیست که یوبی سافت منابع زیادی را در آن قرار داده باشد. با این حال، هنگامی که در سال 2022 به دنبال واکنش شدید طرفداران به یوبی سافت مونترال واگذار شد، این انتظار افزایش یافت که تیم توسعه دهنده جدید تصویر بلندپروازانه تری از کلاسیک محبوب 2003 ایجاد کند.

تیزر اخیر این بازی در Ubisoft Forward اطلاعات زیادی را فاش نکرد، اما مصاحبه ای که کمی بعد توسط Ubisoft منتشر شد نشان داد که دو نفر از رهبران بازی که در بازی اصلی حضور نداشتند، به طور خلاصه او را در نسخه بازسازی شده مشاهده خواهید کرد جزئیات مربوط به عناصر جدید مورد انتظار را فاش کرد.

مایکل مک اینتایر، کارگردان بازی، در رابطه با داستان بازی گفت: “ما قرار نیست داستان متفاوتی را تعریف کنیم. این همان داستانی است که از نسخه اصلی می دانیم، زیرا داستان واقعاً زیبایی بود. بسیار عالی بود که یک داستان عاشقانه در یک بازی روایت شود، بنابراین ما می خواهیم … برای احترام به آن، اما تفاوت های ظریف زیادی در مورد چگونگی روایت داستانی وجود دارد که واقعاً تجربه بازیکن را غنی می کند.”

برای کسانی که بازی می‌کنند، شخصیت‌ها باید قابل ربط باشند و این هدف ماست. اما همچنین می‌توان لایه‌ای از آن را جدا کرد و بیشتر دید و عمیق‌تر با آنها آشنا شد.

مک اینتایر گفت که بزرگترین تغییر داستان در بازسازی این است که به فره نقش بزرگتر و درگیر شدن بیشتر را بدهد. او گفت: «احتمالاً بزرگ‌ترین پیشرفتی که ما انجام داده‌ایم، حضور بیشتر فراه است. “ما توانستیم تعامل بیشتری بین او و شاهزاده ایجاد کنیم، بنابراین ما بیشتر از رابطه آنها استفاده می کنیم. آنها فقط زمان بیشتری را در کنار یکدیگر می گذرانند.”

کارگردان خلاق، جید آدام گرنجر نیز درباره فره صحبت کرد و افزود که بازسازی با هدف مدرن کردن تصویر او و دادن عمق و عاملیت بیشتر به او، “بازآفرینی او به عنوان یک شخصیت عالی” است. با این حال، گرنجر می گوید بسیاری از محتوای جدید مرتبط با فراه اختیاری خواهد بود.

او می گوید: «یکی از چیزهایی که برای من بسیار مهم است، مدرن کردن فرح است. او در نسخه اصلی شخصیت فوق‌العاده‌ای بود، اما من فکر می‌کنم که او به عنوان یک انسان فاقد عاملیت و عمق بود. بنابراین ما او را به یک همراه واقعی تبدیل می‌کنیم. او دلیلی برای حضور در آنجا دارد، او یک متحد واقعی است، اما او همچنین یک شخصیت کامل است. -انسان با سابقه، خواسته ها، نیازها، آرزوها و ترجیحات، ما می خواهیم او را به عنوان یک شخصیت بزرگ دوباره اختراع کنیم، حتی اگر قابل بازی نباشد.

برای ما، عشق بین دو نفر باید به سختی به دست بیاید، و اینکه او عاشق شاهزاده شود و او عاشق او شود، واقع بینانه و قابل ارتباط است. ما یکسری صحنه های اضافی را اضافه نمی کنیم.

در بخش دیگری از مصاحبه، توسعه‌دهنده فاش کرد که بازسازی تغییراتی در زمینه‌هایی مانند طراحی سطح، مقیاس جهانی و مبارزات نیز خواهد داشت. بیشتر بدانید.

شاهزاده ایرانی شن های زمان برای اکران در سال 2026 برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید