بازسازی «Prince of Persia: The Sands of Time» قرار است در سال 2026 اکران شود.


یوبی سافت است شاهزاده ایرانی امسال سی و پنجمین سالگرد ساخت این فرنچایز است و طرفداران این مجموعه که سال ها از گرسنگی می میرند، متوجه خواهند شد که امسال شاهزاده ایرانی: تاج گمشده و شاهزاده سرکش ایراندر نمایشگاه اخیر Ubisoft Forward، علاوه بر آخرین اطلاعات در مورد دو عنوان فوق، این شرکت شاهزاده ایرانی شن های زمان بازسازی.

این شرکت یک تیزر تریلر کوتاه جدید منتشر کرده است که در اصل فقط لوگوی بازی را نشان می دهد، اما تاریخ انتشار را نیز نشان می دهد. شاهزاده ایرانی شن های زمان قرار است در سال 2026 منتشر شود. اینکه آیا در این بازه زمانی منتشر خواهد شد یا نه، باید دید، اما بالاخره عناوین یوبی سافت به تاخیر عادت کرده اند.

یوبی سافت است شاهزاده ایرانی شن های زمان در سال 2020 اعلام شد. این پروژه توسط استودیوهای بمبئی و پونا این شرکت هدایت می شد، اما پس از اعلام آن به دلیل کمبود جاه طلبی و بهبودهای فنی و فنی ناکافی، یوبی سافت پروژه را در سال 2022 به استودیوی خود در مونترال منتقل کرد. اعلام کرد که آن را واگذار کرده است. اخیرا تایید شده است که یوبی سافت تورنتو نیز پشتیبانی توسعه را ارائه خواهد کرد.

طبق گزارش‌های اخیر، پروژه بازسازی تحت دستورالعمل‌های جدید راه‌اندازی مجدد شده است و دارای مکانیک‌های جدید گیم‌پلی، تصاویری کاملاً اصلاح‌شده و موارد دیگر است. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید