بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake – Ubisoft Toronto به عنوان یک توسعه دهنده ملحق می شود


کمی بیش از دو سال پیش، یوبی سافت اعلام کرد که استودیوهای خود را در بمبئی و پونا تعطیل می کند. بازسازی Prince of Persia sands of time او از سمت توسعه‌دهنده اصلی پروژه کنار رفت و کنترل را به یوبی‌سافت مونترال، استودیویی که عنوان اصلی سال 2003 را نیز توسعه داد، سپرد. باید دید چه مدت طول می کشد تا نسخه بازسازی شده در نهایت عرضه شود، اما به نظر می رسد که تولید در پشت صحنه همچنان رو به افزایش است و یکی دیگر از استودیوهای یوبی سافت در توسعه بازی همکاری می کند.

یوبی سافت تورنتو از طریق صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد: بازسازی Prince of Persia sands of timeاین استودیو نوشت: “ما هیجان زده هستیم که زمان را به عقب برگردانیم و خلاقیت، تخصص و فناوری پیشرفته استودیوی خود را برای تازه کردن این کلاسیک محبوب با شرکای خود در Ubisoft Montreal گرد هم آوریم.”

Ubisoft Toronto در سال 2010 تاسیس شد و از آن زمان به عنوان توسعه دهنده اصلی در پروژه های بزرگ از جمله: لیست سیاه Splinter Cell، Watch Dogs Legion، و Far Cry 6. این استودیو همچنین در حال حاضر در حال توسعه نسخه بازسازی شده اصلی است. سلول خرد شده

در باره شن های زمان در مورد بازسازی، هنوز هیچ اعلامیه مشخصی در مورد پیشرفت بازی وجود ندارد، اما Ubisoft در نوامبر گذشته تایید کرد که بازی هنوز در حال توسعه است و این پروژه “یک نقطه عطف داخلی را پشت سر گذاشته است.” گزارش های اخیر نشان می دهد که بازی هنوز در مراحل اولیه توسعه است. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید