Prince of Persia: Lost Crown در ماه های آینده محتوا و حالت های رایگان را اضافه می کند


کمی بیش از یک ماه پیش منتشر شد، شاهزاده ایرانی: تاج گمشده اگرچه ممکن است از نظر فروش شروع خوبی نداشته باشد (حداقل اگر گزارشات قابل باور باشد)، این پلتفرم اکشن دوبعدی Metroidvania هنوز تقریباً جهانی را از جانب کسانی که آن را بازی کرده‌اند مورد تحسین قرار می‌دهد. به نظر می رسد که حتی یوبی سافت نیز نتوانسته این واکنش را نادیده بگیرد.

این شرکت اخیراً یک پیام ویدیویی از کارگردان بازی Ubisoft Montpellier Muni Rady در توییتر به اشتراک گذاشته است. تاج گم شدهدر آن، رودی از طرفداران برای حمایت و تمجید آنها از بازی تشکر کرد و سپس فاش کرد که تیم سازنده قصد دارد در ماه‌های آینده محتوا و حالت‌های جدیدی را در چند به‌روزرسانی رایگان به بازی اضافه کند. او افزود که اولین مورد به زودی ارائه خواهد شد.

رادی گفت: “از این همه محبت شما متشکرم. برای ما بسیار مهم است که ببینیم شما در بازی به اندازه ما سرگرم می شوید.” “به همین دلیل است که ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم هنوز کارمان تمام نشده است. ما چند برنامه عالی برای ماه های آینده داریم. این برنامه ها شامل به روز رسانی های رایگان است که محتوا و حالت های بیشتری را اضافه می کند. دارای حالت هایی برای به چالش کشیدن، کاوش و سرگرمی است. . اولین به روز رسانی رایگان به زودی.”

در بررسی ما: شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، به آن نمره 9/10 داد.تاج گم شده این یک بازی عالی است. علاوه بر گرفتن بزرگترین نقاط قوت شاهزاده ایرانی این یک اسکرول جانبی اولیه است و با ساختار طراحی مترویدوانیا خود، سری را به شیوه ای درخشان احیا می کند. از طراحی سطح تا مبارزات، پلتفرمینگ تا سبک بصری، کاوش تا موسیقی متن. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این یک دستاورد بزرگ از بسیاری جهات و یکی از بهترین بازی های یوبی سافت در سال های اخیر است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید