به‌روزرسانی Prince of Persia: The Lost Crown – Warriors Pass اکنون با حالت‌های permadeath و speedrun به صورت زنده


اولین به روز رسانی محتوای رایگان یوبی سافت شاهزاده ایرانی: تاج گمشده اکنون در تمامی پلتفرم ها در دسترس است. دو حالت جدید (Permadeath و Speedrun) و یک لباس جدید برای Sargon اضافه می کند. آخرین گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

حالت Permadeath همانطور که از نامش پیداست، پس از مرگ بازیکن، بازی را به پایان می‌رساند. در هنگام شروع یک بازی جدید در دسترس است، کسانی که این کار را انجام می دهند با یک لباس جدید، Holo Chroma پاداش می گیرند. وقتی Permadeath را روی سختی “جاودانه” پاک کنید، لباس طلا باز می شود.

حالت Speedrun بازیکنان را به چالش می کشد تا عنوان را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کنند و بهترین تلاش ها ردیابی می شوند. بازیکنانی که بازی را با هر مشکلی در عرض 10 ساعت کامل کنند، لباس Swift Sargon را دریافت خواهند کرد. از دیگر ویژگی های کیفیت زندگی می توان به استفاده از کریستال های زمان برای خرید نقشه های گنج از فریبا در هاون اشاره کرد.

پس از تکمیل داستان، نقشه‌ای که مکان تمام آیتم‌های لور باقی‌مانده را نشان می‌دهد برای خرید در دسترس خواهد بود. سایر ویژگی‌های جدید و یادداشت‌های به‌روزرسانی کامل را در اینجا بررسی کنید. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده قابل پخش بر روی Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. شما می توانید بررسی را در اینجا بخوانید.

کیفیت زندگی

گزینه های دسترسی جدید به بازی اضافه شده است.

 • گزینه جدیدی برای فعال کردن “پاری همه جانبه”
  – می تواند حملات را از پشت، بالا یا پایین دفع کند
 • دامنه گسترده از پارامترهای دشواری سفارشی
  – نکته خاص: اکنون می توان سختی پاری را روی “بسیار آسان” تنظیم کرد
  – افزایش دامنه آسیب دشمن و سلامت دشمن
 • گزینه جدید “Automatic Athra Refill” برای سختی سفارشی
 • گزینه جدید برای “مخفی کردن HUD”
 • گزینه جدید برای تنظیم سطح صدای پس زمینه.
 • سایر موارد: پشتیبانی از 120 هرتز در Xbox Series Sنویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید