به‌روزرسانی Prince of Persia: Lost Crown مسابقه مجدد رئیس و حالت رئیس را اضافه می‌کند


دومین آپدیت رایگان یوبی سافت شاهزاده ایرانی: تاج گمشده منتشر شد و گزینه مورد انتظار برای مبارزه مجدد با باس ها در Boss Revenge را اضافه کرد. شما می توانید در سطوح مختلف دشواری رقابت کنید و بهترین زمان شما ثبت خواهد شد. از طرف دیگر، هنوز یک باس راش وجود دارد که سارگون با هر رئیس یکی پس از دیگری روبرو می شود.

اگرچه گزینه‌هایی برای تنظیم بارگیری در طول نبردها در دسترس است، اما هنوز یک نبرد استقامتی است. در صورت موفقیت، دو لباس جدید را باز خواهید کرد. یکی از آنها است شاهزاده ایرانی (2008). در مورد بازی پایه، یک روش جدید سفر سریع اضافه شده است که به شما امکان می‌دهد با سرعت بیشتری اطراف Mount Cuff را طی کنید.

به‌روزرسانی بعدی در تابستان ارائه می‌شود و Sacred Trials را برای چالش‌های جدید اضافه می‌کند. همچنین تعویذ و لباس های جدیدی برای سارگون وجود خواهد داشت. DLC Story نیز در حال توسعه است و انتظار می رود اواخر امسال منتشر شود. Ubisoft ممکن است جزئیات هر یک یا هر دو را در Ubisoft Forward در 10 ژوئن اعلام کند، پس با ما همراه باشید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده در حال حاضر برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch در دسترس است. بررسی ما را بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید