تریلر Prince of Persia: The Lost Crown محیط ها و دشمنان وحشتناک را به تصویر می کشد


جزئیات جدید و به روز رسانی های گیم پلی شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، یوبی سافت تریلری منتشر کرده است که به طور مختصر به برخی از محیط های بازی جدید ساید اسکرول خود اشاره می کند. بازیکنان نقش سارگون را بر عهده می گیرند که او در کوه کاف برای نجات شاهزاده گسان به ماجراجویی می پردازد. گفتن این موضوع آسان تر از انجام آن با انواع تهدیدات موجود در جهان است. با حسن نیت ارائه شده از IGN، آن را در زیر بررسی کنید.

جنگل های هیرکانی محل سکونت «موجودات پلید» و دیگر دشمنان است و آرشیوهای مقدس خانه ارواح گمشده و «زندانیان زمان ابدی» است. دریای خروشان فقط برای مدت کوتاهی دیده می شود، اما کشتی های غرق شده مختلفی وجود دارد که سارگون باید از آنها عبور کند. دشمنان معمولی تنها بخشی از مشکل هستند، زیرا رئیس‌هایی مانند مارهای غول‌پیکر و مانتیکور منتظر هستند.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده در 18 ژانویه برای PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد و نوید حدود 25 ساعت گیم پلی را می دهد. یک نسخه آزمایشی رایگان در تاریخ 11 ژانویه در دسترس خواهد بود. منتظر جزئیات بیشتر در روزهای آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید