جزئیات تریلر Prince of Persia: The Lost Crown، تنظیمات دشواری و سایر گزینه های دسترسی


یوبی سافت شاهزاده ایرانی: تاج گمشده اگرچه این یک مترویدوانیا اسکرول جانبی با نبردهای سریع است، تیم توسعه اقداماتی را برای اطمینان از دسترسی انجام داده است. ما سعی کردیم از ابتدای پروژه تا حد امکان دسترسی به آن را داشته باشیم. این بدان معناست که هیچ QTE یا بازخورد مبتنی بر رنگ وجود ندارد و گفتگو همیشه حاوی متن بزرگ است.

در مورد گزینه‌ها، بازیکنان می‌توانند حالت کنتراست بالا (برای اولین بار برای عنوان یوبی سافت) انتخاب کنند، مقیاس HUD را تنظیم کنند و فونت‌های متن جایگزین را فعال کنند. تنظیمات سختی نیز بسیار دقیق هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا مواردی مانند آسیب‌های محیطی، سلامت دشمن، جاخالی دادن پنجره‌ها و سختی جداسازی را سفارشی کنند.

همچنین ویژگی‌های کیفیت زندگی مانند قطعات حافظه (تصاویر از مکان‌هایی که روی نقشه قابل مشاهده هستند) وجود دارد. این کار مقداری از بار به خاطر سپردن مکان‌های غیرقابل دسترس را از بین می‌برد تا بازیکنان بتوانند بعداً در صورت داشتن امکانات، دوباره به آنها مراجعه کنند. به لطف فضای ذخیره سازی ابری، قطعات حافظه بین پلتفرم ها ترجمه می شوند.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده در 18 ژانویه برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، Xbox One، PC و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. یک نسخه آزمایشی رایگان در تاریخ 11 ژانویه در دسترس خواهد بود. سیستم مورد نیاز را در اینجا بررسی کنید و نرخ فریم / وضوح کنسول را در اینجا بررسی کنید.



نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید