Prince of Persia: The Lost Crown – نکات رسمی جزئیات ویدیو مکان هاب، اکتشاف، باس بتل و موارد دیگر


شاهزاده ایرانی: تاج گمشده قرار است در چند روز آینده عرضه شود و در اختیار دارندگان نسخه لوکس قرار خواهد گرفت. همزمان با این موضوع، یوبی سافت ویدیوی جدیدی با شش نکته منتشر کرده است تا به شما کمک کند به راحتی بر خطرات محیط مترویدوانیا، Mount Cuff غلبه کنید. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، این ویدیو گیم پلی زیادی را به نمایش می گذارد و در عین حال جزئیات جدیدی را در مورد عنوان فاش می کند.

یکی از مکان‌های کلیدی که در این ویدیو نشان داده می‌شود Haven است، یک مکان مرکزی که بازیکنان می‌توانند در طول تجربه خود از آن بازدید کرده و دوباره از آن بازدید کنند. در اینجا می توانید برای خرید آیتم های جدید و ارتقاء به الهه آهنگر کهبه یا جادوگر بروید، برای خرید نکاتی برای هدف اصلی فعلی خود با فریبا صحبت کنید، یا برای آموزش رزمی با همراه جاودانه خود آرتابان صحبت کنید، همچنین می توانید در چالش ها شرکت کنید.

در ویدیو همچنین در مورد: شاهزاده ایرانی: تاج گمشده علاوه بر توضیح باس فایت ها و بهترین روش برای آماده شدن برای آنها، ما همچنین زمان زیادی را صرف مکانیک پاریینگ می کنیم که قلب مبارزه است و پیچش های جالبی دارد. جزئیات بیشتر در بسیاری از گزینه‌های شخصی‌سازی و دسترسی بازی نشان داده می‌شود، همانطور که با استفاده از نقشه و استفاده از ویژگی‌های آن برای یافتن منابع مختلف پراکنده و پنهان در سراسر کوه کاف، کاوش می‌کنید. ویدیوی زیر را تماشا کنید.

در بررسی ما: شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، به آن نمره 9/10 داد.تاج گم شده این یک بازی عالی است. علاوه بر گرفتن بزرگترین نقاط قوت شاهزاده ایرانی این یک اسکرول جانبی اولیه است و با ساختار طراحی مترویدوانیا خود، سری را به شیوه ای درخشان احیا می کند. از طراحی سطح تا مبارزات، پلتفرمینگ تا سبک بصری، کاوش تا موسیقی متن. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این یک دستاورد بزرگ از بسیاری جهات و یکی از بهترین بازی های یوبی سافت در سال های اخیر است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این بازی در تاریخ 18 ژانویه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. دموی بازی نیز بر روی تمامی پلتفرم ها موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید