Prince of Persia: Lost Crown – گیم پلی گیم پلی جدید در سطح افتتاحیه و Boss Battle


یوبی سافت شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این یکی از بزرگترین انتشارات این ماه و اولین دنباله سریال از سال 2010 است شاهزاده ایرانی: شن های فراموش شده. انتشاراتی مانند Game Informer قبل از انتشار نگاهی عملی به این عنوان داشتند و نزدیک به 20 دقیقه از گیم پلی پر اکشن را فاش کردند. آن را در زیر بررسی کنید.

از آنجایی که سطح اول نمایش داده می شود، اسپویلر برای کسانی که می خواهند کور شوند. سارگون و جاودانه‌های دیگر مانند منولیاس و اورود نشان داده می‌شوند که در میدان نبرد می‌دوند و با سربازان امپراتوری کوشان مقابله می‌کنند. بازیکنان می‌توانند پس از لغزش یا دفع حملات وارد دویدن شوند که منجر به کشتن‌های شیک با Vengeful Counters می‌شود. شما همچنین می توانید با لگد زدن به دشمنان بپرید و آنها را به دیوار بکوبید.

همچنین یک باس فایت با ژنرال اوویشکا در جریان است و سارگون اولین توانایی خود، “Rush of the Simurgh” را حدود دو ساعت بعد از بازی دریافت می کند. این به او اجازه می دهد تا در هوا حرکت کند، و انیمیشن یک تماس خوب برای اجرای دیوار پرنس است.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده در تاریخ 18 ژانویه برای PS4، PS5، PC، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch همراه با یک نمایش رایگان زنده در 11 ژانویه عرضه خواهد شد. ماه گذشته طلایی شد و تخمین زده می شود که حدود 25 ساعت دوام بیاورد. در اینجا درباره عناوین Metroidvania بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید