Prince of Persia: The Lost Crown در تاریخ 8 آگوست در Steam عرضه می شود


شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این بازی که در ماه ژانویه برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد، ممکن است آنطور که انتظار می‌رفت فروش نداشته باشد، اما منتقدان و مخاطبان به طور یکسان تصور مجدد این بازی را به عنوان یک بازی Metroidvania تحسین کرده‌اند. به زودی بازیکنان بیشتری این فرصت را خواهند داشت که به این بازی بپیوندند و جذابیت این بازی را تجربه کنند.

یوبی سافت است شاهزاده ایرانی: تاج گمشده به Steam می آید. از زمان انتشار آن در ژانویه سال جاری، عنوان 2D side-scrolling Metroidvania تنها از طریق Epic Games Story و Ubisoft Connect در دسترس بوده است، اما همچنین قرار است در تاریخ 8 آگوست بر روی پلتفرم های دیجیتال Valve منتشر شود آن را پخش خواهد کرد.

همه به‌روزرسانی‌های رایگان بازی که تا به امروز منتشر شده‌اند البته در نسخه Steam گنجانده شده‌اند، از جمله حالت‌های boss rush، گزینه‌های perma-death و غیره. همانطور که اخیرا Ubisoft فاش کرده است، بازی دارای DLC داستانی نیز خواهد بود. نقاب تاریکی در ماه سپتامبر.

در بررسی این بازی به آن امتیاز 9/10 دادیم و گفتیم:تاج گم شده این یک بازی عالی است. شاهزاده ایرانی در حالی که یکی از اولین بازی‌های اکشن اسکرول جانبی بود، با ساختار طراحی Metroidvania به خوبی این سری را احیا کرد. از طراحی سطح تا مبارزات، پلتفرمینگ تا سبک بصری، کاوش تا موسیقی متن. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این یک دستاورد خیره کننده از بسیاری جهات است و یکی از بهترین بازی های یوبی سافت در سال های اخیر بررسی کامل را اینجا بخوانید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید