Prince of Persia: The Lost Crown اکنون در دسترس است


از شاهزاده ایرانی این سریال نزدیک به یک دهه و نیم در وقفه بوده است، اما 14 سال از شروع این سریال در دهه 2010 می گذرد. ماسه فراموش شده، بالاخره با یک قسط جدید دیگر بازگشته است. شاهزاده ایرانی: تاج گمشدهکه در اوایل این هفته برای دارندگان نسخه Deluxe در دسترس بود، اکنون برای همه دارندگان بازی در دسترس است.

توسعه یافته توسط تیم پشت سر منشاء ریمن و افسانه یوبی سافت مونپلیه، پرنس پرشیا: تاج گمشده این به ریشه های اسکرول جانبی سری بازمی گردد، اما با پیچشی جدید در قالب ساختار مترویدوانیا. این بازی که در کوه کاف اتفاق می‌افتد، بازیکنان را در نقش یک جنگجوی جوان به نام سارگون قرار می‌دهد که برای نجات شاهزاده گسان ربوده شده از میان کوه‌های خیانت‌کار سفر می‌کند.طبیعتا این شاهزاده ایرانی این بازی همچنین دارای شوخی های دستکاری زمان زیادی است.

در بررسی بازی، امتیاز 9/10 را به آن دادیم.تاج گم شده این یک بازی عالی است. علاوه بر گرفتن بزرگترین نقاط قوت شاهزاده ایرانی این یک اسکرول جانبی اولیه است و با ساختار طراحی مترویدوانیا خود، سری را به شیوه ای درخشان احیا می کند. از طراحی سطح تا مبارزات، پلتفرمینگ تا سبک بصری، کاوش تا موسیقی متن. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این یک دستاورد بزرگ از بسیاری جهات و یکی از بهترین بازی های یوبی سافت در سال های اخیر است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است. تریلر معرفی را اینجا ببینید. دموی بازی نیز بر روی تمامی پلتفرم ها موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید