ویدیوی گیم پلی Prince of Persia: The Lost Crown دنیای هزارتویی مترویدوانیا را بررسی می کند.


جزئیات جدید به تازگی رسیده است شاهزاده ایرانی: تاج گمشده و در سه تا چهار ساعت اول پس از مجموعه‌ای از پیش‌نمایش‌های اخیر از خرده‌فروشان مختلف (از جمله خودمان)، و برای تقویت بیشتر هیاهوی انتشار قریب‌الوقوع بازی، یوبی‌سافت نسخه‌ی خود را منتشر کرد. ما همچنین پیش‌نمایش گسترده‌ای از این بازی، انبوهی از تصاویر گیم پلی را به نمایش می گذارد و جزئیات جدیدی را فاش می کند.

این ویدئو همان بخش‌هایی را که در پیش‌نمایش بالا توضیح داده شده است، پوشش می‌دهد، و بخش پیش‌گفتار بازی را قبل از تغییر تمرکز به تنظیمات اصلی یعنی Mount Cuff نشان می‌دهد. این ویدیو در مورد ساختار Metroidvania بازی، برخی از توانایی‌هایی که سارگون قهرمان داستان در طول ماجراجویی‌هایش به دست می‌آورد، زیست‌محیطی‌ها و محیط‌های مختلفی که کاوش خواهید کرد، و دشمنان و رئیس‌هایی که در نبرد با آنها خواهید جنگید، صحبت می‌کند. ویدیوی کامل را در زیر مشاهده کنید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده در 18 ژانویه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. یک نسخه آزمایشی رایگان در تاریخ 11 ژانویه در همه پلتفرم ها در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید