توسعه دهنده Prince of Persia: The Lost Crown از ساخت اسپین آف Zelda 2 “خوشحال” است.


شاهزاده ایرانی: تاج گمشده موفقیتی حیاتی برای یوبی‌سافت بود و به خاطر روشی که فرنچایز را به‌عنوان مترویدوانیا دوباره اختراع کرد و آن را به ریشه‌های اسکرول جانبی خود بازگرداند، مورد تحسین قرار گرفت. اعضای تیم توسعه اخیراً یک جلسه Ask Me Anything (AMA) در Reddit برگزار کردند. شاهزاده ایرانی: تاج گمشدهاو از تمایل خود برای ایجاد یک زلدا بازی

وقتی از بوتین در مورد یک ملک محبوب خارج از سایت پرسیده شد که او دوست دارد روزی روی آن کار کند، بوتین گفت که شخصاً دوست دارد روی آن کار کند. افسانه زلدا به طور خاص به مایل به ساخت یک اسپین آف بر اساس بازی اشاره کرد ماجراجویی زلدا 2 لینک، این تنها بازی اسکرول جانبی در خط اصلی است زلدا سلسله.

من شخصاً دوست دارم با هم کار کنیم.» زلدا IP.شاید بر اساس این یک اسپین آف عجیب و غریب. ماجراجویی لینک? بوتین می نویسد: کسلوانیا دراکولا او می خواهد به عنوان یک فرنچایز با هم کار کنند.

البته، این تنها یک توسعه دهنده است که در مورد پروژه رویایی شخصی خود صحبت می کند، اما با توجه به این واقعیت که یوبی سافت و نینتندو به همکاری با یکدیگر عادت کرده اند و از بزرگترین ویژگی های دومی استفاده می کنند و ماریو + خرگوش بازی، زلدا بازی ساخته شده توسط تاج گم شده مطمئناً تیم بسیار منطقی است. اتفاق عجیبی افتاده، اینطور نیست؟

در بررسی ما: شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، ما به این نمره 9/10 دادیم و گفتیم:تاج گم شده این یک بازی عالی است. علاوه بر گرفتن بزرگترین نقاط قوت شاهزاده ایرانی این یک اسکرول جانبی اولیه است و با ساختار طراحی مترویدوانیا خود، سری را به شیوه ای درخشان احیا می کند. از طراحی سطح تا مبارزات، پلتفرمینگ تا سبک بصری، کاوش تا موسیقی متن. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده این یک دستاورد بزرگ از بسیاری جهات و یکی از بهترین بازی های یوبی سافت در سال های اخیر است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید