Prince of Persia: Lost Crown Combat and Exploration در تریلر نمای کلی گیم پلی جدید نشان داده شده است


یوبی سافت تریلر جدیدی از بازی ساید اسکرول جدید خود منتشر کرد شاهزاده ایرانی: تاج گمشده. این تریلر با تمرکز بر نمایش گیم پلی عنوان، توضیحی پنج دقیقه ای از سیستم های مختلف بازی ارائه می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

این تریلر برخوردهای رئیس، مبارزات فنی و بخش‌های چالش برانگیز پلتفرمینگ را از جمله موارد دیگر به نمایش می‌گذارد. وقتی صحبت از پیمایش و اکتشاف به میان می‌آید، تریلر حرکات ساده‌ای مانند پرش‌های دوبل و همچنین حرکات پیچیده‌تر مانند پرش‌های دیواری و داش‌های هوایی را به نمایش می‌گذارد.

در سبک واقعی Metroidvania، بازیکنان باید تا آنجا که ممکن است دنیای بازی را کشف کنند تا توانایی های مختلف مورد نیاز برای پیشرفت در بازی را به دست آورند. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده همچنین دارای عملکرد مبتنی بر زمان است. این محدوده از پیدا کردن سطوح از دست رفته تا عدم پلتفرم کردن آنها تا حذف عناصر از ابعاد جیب برای استفاده بعدی را شامل می شود.

این تریلر همچنین برخی از گزینه های جنگی موجود در زیر را به نمایش می گذارد. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، از شعبده بازی هوایی تا سلاح های کمانی. بازی دارای رشد شخصیت در قالب توانایی های دفاعی و تهاجمی جدید است که می توانید قفل آن را باز کنید. این بازی همچنین دارای یک سیستم چرخ دنده به شکل طلسم است که می تواند پیشرفت های مختلفی مانند تغییر رفتار سلاح را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

شاهزاده ایرانی: تاج گمشده ” قرار است در 18 ژانویه منتشر شود و با PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch و PC سازگار باشد. این بازی همچنین در تاریخ 11 ژانویه یک نسخه نمایشی رایگان خواهد داشت.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید