Predator: Hunting Grounds در اواخر سال 2024 برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود


عنوان چند نفره نامتقارن IllFonic بر اساس مجموعه فیلم های محبوب را به خاطر دارید؟ جمعه سیزدهم: بازی ها یا Ghostbusters: Spirits Unleashed، ولی Predator: Hunting Grounds. سونی آن را برای PS4 و PC منتشر خواهد کرد و IllFonic وظیفه انتشار را بر عهده خواهد گرفت و قرار است در اواخر سال 2024 برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه شود.

چارلز برونگارد، مدیر عامل IllFonic در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “این بازی دارای یک پایگاه بازیکن قوی و درگیر است، و یک جامعه صوتی که به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی از بازی می‌خواهد. IllFonic بازی را منتشر می‌کند، بنابراین می‌دانستم که باید آن را دریافت کنم. Predator: Hunting Grounds برگشت. می دانستم که باید به هلی کوپتر برگردم! ”

پچ 2.49 برای PS4 و PC در ماه آوریل قبل از عرضه برای کنسول های نسل فعلی در دسترس خواهد بود. این شامل بهبودهای UX و قابلیت بازی، و همچنین بازسازی و تغییرات تعادل در سلاح های Fireteam و Predator می شود. تغییرات در حرکات بازیکنان نیز دیده می شود.

IllFonic قصد دارد در زمستان و بهار 2025 Predators جدید را پس از انتشار برای PS5 و Xbox Series X/S اضافه کند، جایی که نسخه استاندارد و Digital Deluxe Edition در دسترس خواهند بود. اگر بتوانید زودتر در مورد بهبودهای نسخه فعلی بیشتر بدانید، خوشحال می شویم. . منتظر به روز رسانی ها باشید و بررسی های ما را بررسی کنید. Predator: Hunting Grounds اینجا.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید