PowerWash Simulator و Warhammer 40,000 Crossover معرفی شد


توسعه دهنده FuturLab با Games Workshop همکاری کرده است تا یک بازی جدید را برای شما ارائه دهد. Warhammer 40000DLC مرتبط ~ شبیه ساز قدرت شستشو. هنوز جزئیات زیادی فاش نشده است، اما ما یک تریلر کوچک دریافت کردیم که کراس اوور را در جریان رویداد Warhammer Skulls اعلام کرد.

با توجه به عرض Warhammer 40000 امکانات تنظیمات، انواع سناریوها تقریباً بی پایان هستند شبیه ساز قدرت شستشو بازیکنان می توانند خود را در آن احساس کنند. شاید برخی از نمادین ترین آنها دیده شوند. Warhammer 40000 چیزهای درون بازی مانند زره های Space Marine و وسایل نقلیه سنگین مانند تانک Leman Russ.

در این نقطه شبیه ساز قدرت شستشو غیر معمول نیست که DLC های متقاطع عجیب و غریب مرتبط با ویژگی های دیگر داشته باشید. در اوایل این ماه، FuturLab مجموعه‌ای از سطوح را بر اساس موارد زیر اعلام کرد: باب اسفنجی این بازی در یک DLC برنامه ریزی شده برای تابستان به بازی می آید.

پیش از این، این بازی دارای DLC بر اساس بازی های دیگری مانند: فانتزی نهایی 7 و کلاسیک مهاجم مقبره بازی به روز رسانی فایل های مک کینگهام نیز در ماه آوریل منتشر شد. شبیه ساز قدرت شستشو حول محور بهبود بازی اصلی و داستان آن می چرخید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید