Heart Machine Possessor را اعلام می‌کند که قرار است در سال 2025 منتشر شود


اگر هایپر لایت شکن اگر Heart Machine آن را برای شما محقق نکند، ما در حال توسعه پروژه دیگری هستیم. ارائه جهانی غیر خطی و به هم پیوسته، مالک این ویژگی زیبایی شناسی زیبا و عملکرد سریع است. توسط Devolver Digital منتشر شده و در سال 2025 برای PC منتشر شده است. اولین گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

لوکا و رهم، اولی به عنوان میزبان و دومی به عنوان “همتای” او، مالک یک بازی اکشن اسکرول جانبی است که در یک شهر بزرگ که توسط یک “فاجعه دیگر” ویران شده است. البته آنها با شخصیت های دیگری آشنا می شوند که هر کدام به گونه ای متفاوت با این تراژدی برخورد می کنند. این به طور مبهم من را به یاد مجموعه کتاب های کمیک بسیار تحسین شده می اندازد. هیولا، کدام خوب است.

محیط های ویران شده سه بعدی هستند، اما شخصیت ها با دست طراحی شده و متحرک هستند. بازی پلتفرم به‌عنوان «سنگ» و «سریع» با مهارت‌های حرکتی متنوع شناخته می‌شود، اما مبارزه به همان اندازه جذاب است، با ترکیب‌ها، حملات هوایی، شعبده بازی و غیره. همانطور که کاوش می کنید، سلاح ها و ارتقاهای جدیدی را کشف خواهید کرد که به شما کمک می کند تا با باس های مختلف در کمین شهر مقابله کنید.

برای اطلاعات بیشتر، مالک صفحه Steam ما را زیر نظر داشته باشید زیرا در ماه های آینده منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید