Pony Island 2: Panda Circus معرفی شد


رمزگذاری به نظر می‌رسید که توسعه‌دهنده دانیل مولینز گیمز در آستانه بازی جوایز بازی باشد، و حالا که چیزی فاش شده است – دنباله‌ای بر بازی سورئال جزیره پونی. جزیره پونی 2: سیرک پاندا این محصول که در سال 2025 منتشر شد، حتی مرموزتر از نسخه قبلی خود به نظر می رسد. تریلر اعلامی را در زیر تماشا کنید.

این یک «سفر خارق‌العاده در زمان، اسطوره‌شناسی، الوهیت و بازی‌های ویدیویی» و داستانی درباره فرار از «خدایان اصلی دنیای زیرین با روح و سلامت عقل سالم» توصیف می‌شود. با این حال، واضح است که این یک بازی در مورد پونی ها نیست، بنابراین شما تضمین می کنید که یک یا دو پونی در نقطه ای ظاهر می شوند.

گیم پلی بازی به عنوان یک ماجراجویی سه بعدی اول شخص آغاز می شود و قهرمان داستان برای بازی عناوین قدیمی به یک کابینت بازی دسترسی پیدا می کند. اسکریپت و فایل‌ها بلافاصله ظاهر می‌شوند و فیلم لایو اکشن درج می‌شود. سپس کابینه حساس می شود و بازیکنان باید در دنیای واقعی بجنگند … به نظر شما؟ باید منتظر بمانیم و جزئیات بیشتری را ببینیم.

اصلی جزیره پونی 85٪ تخفیف در Steam دارد، بنابراین ممکن است مکان خوبی برای شروع باشد. منتظر اطلاعیه ها و فاش های بیشتر از The Game Awards 2023 باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید