Pokemon Scarlet Violet نسخه 1.1.0 امروز به روز رسانی شد، نینتندو بابت مشکلات عذرخواهی کرد


نینتندو بزرگترین موفقیت سال را داشته است پوکمون اسکارلت ویولت، 10 میلیون واحد در سراسر جهان در سه روز در نینتندو سوییچ فروخت. متأسفانه، نسل نهم با چندین مشکل شروع شد، از عملکرد کند گرفته تا اشکالات. با به‌روزرسانی جدید نسخه 1.1.0 که امروز منتشر شد و فصل 1 Ranked Battles راه‌اندازی شد، نینتندو آمریکا نیز به دلیل مشکلات عملکردی که بازیکنان با آن مواجه بودند عذرخواهی کرد.

“ما می دانیم که بازیکنان ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند که بر عملکرد بازی تأثیر می گذارد. هدف ما همیشه ارائه یک تجربه مثبت برای بازیکنان در بازی هایمان است و برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم. ما صمیمانه از ناراحتی پیش آمده عذرخواهی می کنیم. ما بازخورد بازیکنان را بسیار جدی می گیریم و کار برای بهبود بازی.”

علاوه بر فصل 1 رتبه بندی شده موجود در استادیوم نبرد، ما همچنین مشکلی را که در آن هنگام مبارزه با Elite Four و Top Champions به درستی پخش نمی شد، برطرف کرده ایم. دیگر رفع اشکال “انتخاب” نیز ساخته شده است.

در حال حاضر هیچ چارچوب زمانی برای بهبود عملکرد وجود ندارد، بنابراین باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم. همچنین می‌توانید 10 نکته را که در این بازی به آنها پرداخته نشده است، بررسی کنید.

نسخه 1.1.0

  • فصل 1 نبردهای رتبه بندی شده آغاز شده است و می توانید از نبردهای رتبه بندی شده در استادیوم نبرد لذت ببرید.
  • برای اطلاعات بیشتر در مورد Ranked Battles Season 1، اطلاعیه درون بازی را بررسی کنید.
  • مشکلی در Victory Road Pass که در آن موسیقی در طول مبارزه با Elite Four و Top Champions به درستی پخش نمی‌شد، برطرف شد.
  • برخی دیگر از رفع اشکال انجام شده است.

ما می دانیم که بازیکنان ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که بر عملکرد بازی تأثیر می گذارد. هدف ما همیشه این است که به بازیکنانمان یک تجربه مثبت در بازی هایمان بدهیم و بابت هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم. بازخورد بازیکنان را جدی می گیریم و برای بهبود بازی تلاش می کنیم.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید