مدیر تولید داخلی پلی استیشن شرکت را ترک می کند – شایعه


به گفته دیوید جاف که به نقل از منابع ناشناس در یوتیوب ادعا می کند، کانی بوث، رئیس تولید پلی استیشن، پس از 34 سال حضور در این شرکت بازنشسته شده است.

Jaffe ادامه داد که نقش Booth را Angie Smets که 20 سال است با Guerrilla متعلق به PlayStation همکاری می کند، بر عهده می گیرد. آقای جافه نتوانست تأیید کند که آیا خروج آقای بوث به دلیل اخراج بوده یا اینکه او اخراج شده است.

تنها چیزی که می توانم اینجا بگویم این است که او دیگر در سونی نیست، درست است؟ من واقعاً جزئیات را نمی دانم، نمی دانم که آیا او اخراج شده یا اخراج شده است، اما وقتی این داستان را شنیدم، همه گفتند، او گفت که او جافه گفت، اخراج شد. “داستان کانی بیشتر واقعی است. من آن را از چهار نفر شنیدم، دو نفر در داخل سونی و دو نفر خارج از سونی.”

سونی هنوز به طور رسمی خروج Booth را اعلام نکرده است. بوث از سال 1989 با این شرکت کار می کند و در سال 1995 به عنوان تهیه کننده اجرایی شروع به کار کرد.

اسمتس که گفته می شود جانشین Booth است، به عنوان معاون و رئیس استراتژی توسعه در استودیو پلی استیشن کار می کند. اسمتس قبلا در Guerrilla به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی استودیو کار کرده است و از زمان توسعه آن با این استودیو بوده است. منطقه کشتار.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید