شایعه شده است که پلی استیشن اعلامیه های شخص اول بیشتری را در جشنواره بازی تابستانی ارائه خواهد کرد


ارائه اخیر وضعیت بازی سونی تعدادی از اعلامیه های شخص اول را به نمایش گذاشت. ربات اختر به کنکور به تا سحراما به نظر می رسد که این شرکت هنوز اخبار زیادی برای اعلام در این زمینه دارد. به گفته فاش کننده مشهور Midori، سونی قصد دارد در آینده نزدیک اعلامیه های شخص اول بیشتری را ارائه دهد.

افشاکننده اخیراً در توییتر ادعا کرد که استودیوی شخص اول سونی اعلامیه های بیشتری را در Summer Game Fest در 7 ژوئن ارائه خواهد کرد. جالب اینجاست که PlayStation به عنوان یکی از شرکای Summer Game Fest در اوایل این ماه ذکر شد.

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده، سونی در حال آماده شدن برای معرفی یک بازی با موضوع لگو است. افق بازی، و از آنجایی که از وضعیت اخیر بازی صرف نظر کرد، احتمالاً در نهایت در Summer Game Fest آن را خواهیم دید. ربات اختر سونی در اطلاعیه اخیر خود همچنین تایید کرد که پیش خرید این بازی پلتفرم از تاریخ 7 ژوئن، زمانی که قرار است Summer Game Fest برگزار شود، آغاز خواهد شد. یعنی ممکن است در این رویداد تریلر دیگری از بازی منتشر شود.

تاکنون چندین بازی مهم در Summer Game Fest معرفی شده است. Monster Hunter Wild، استعاره: Refantasio، Palworld، و جرقه زدن توپ اژدها! صفرچنین. 2K همچنین بازی های بزرگ جدیدی را معرفی کرد. آلن ویک ۲ به نظر می رسد DLC نیز اعلام شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید