playstation vr2

توسعه دهنده Homebrew می گوید اجرای پلی استیشن VR2 روی رایانه شخصی “بسیار بعید” است


کاربران متعهد توانستند هدست اصلی پلی استیشن VR را برای کار بر روی رایانه شخصی دریافت کنند، اما به گفته همین توسعه دهندگان، بعید به نظر می رسد که PlayStation VR2 آینده این ایده را محقق کند. یک موضوع Reddit در این موضوع، توسط توسعه دهندگان نرم افزار سازگاری PlayStation VR و رایانه شخصی iVRy Driver برای SteamVR، در مورد دشواری انجام این کار برای PlayStation VR2 صحبت می کنند.

توسعه‌دهنده نرم‌افزار Mediator می‌گوید: «هیچ تضمینی وجود ندارد که روی رایانه شخصی شما کار کند، و احتمال بسیار زیادی وجود دارد که کار نکند، بنابراین پول خود را هدر می‌دهید». “PSVR اصلی (الکترونیکی) معادل یک مانیتور است، بنابراین دریافت سیگنال ویدئویی نسبتا آسان است. خواندن حسگرها و مواردی از این قبیل نیاز به مهندسی معکوس زیادی دارد و حداقل یک سال از زمان انتشار آن می گذرد. ​​هیچکس آن را متوجه نشد. ، چند سال دیگر طول کشید تا آماده استفاده به عنوان هدست واقعیت مجازی رایانه شخصی، ردیابی و کنترلر (با استفاده از سخت افزار اصلی) بیش از 5 سال پس از انتشار باشد. کاربران غیر PS4 از استفاده از آن.”

توسعه دهنده همچنین در مورد اینکه چگونه برخی از ویژگی های جدید PlayStation VR2 ممکن است کار را برای توسعه دهندگان نرم افزار homebrew سخت تر کند که سعی می کنند سخت افزار را برای استفاده در رایانه شخصی پورت کنند، صحبت می کند. با توجه به میزان کار مورد نیاز برای زنده کردن آن، Mediator Software معتقد است که بعید است تا پنج سال پس از عرضه پلی استیشن VR2 جدید این اتفاق بیفتد.

PlayStation VR2 بیش از یک ماه است که عرضه شده است. پالمر لاکی، بنیانگذار Oculus، اخیراً فاش کرد که پس از استفاده از این هدست، او را شگفت زده کرد.نویسنده: Shunal Doke