هنرهای تجسمی پلی استیشن به دلیل «تحول بزرگ» بازی‌های چندنفره AAA دچار کاهش شغل شد


استودیوی تولید داخلی سونی، PlayStation Visual Arts، طی سال‌ها به طور مرتب از انیمیشن‌سازی و توسعه هنری برای پروژه‌های استودیوی پلی‌استیشن متعدد پشتیبانی کرده است، اما به دنبال یک حرکت داخلی برای یک بازی چند نفره AAA ناشناس، مجبور شد تعداد کارمندان را کاهش دهد.

من این اطلاعات را از یکی از کارمندان، جان بوربا، که تا همین اواخر هماهنگ کننده پروژه استودیو بود، دریافت کردم. بوربا به لینکدین گفت که او یکی از چندین کارمند هنرهای تجسمی پلی استیشن بود که اخیراً «برای حمایت از نیازهای بودجه جدید» پس از «تحول عظیم» عنوان چند نفره AAA که استودیو روی آن کار می کرد، اخراج شد.

بوربا نام پروژه مورد بحث را فاش نکرده است، اما احتمالاً منظور او بازی چند نفره مستقل Naughty Dog است.آخرین نفر از مابازی طبق گزارش های اخیر، سونی تصمیم گرفته است پس از ارزیابی مجدد داخلی، پروژه را کاهش دهد. در همان زمان، Naughty Dog در یک بیانیه رسمی اعلام کرد که بازی قبل از اعلام رسمی به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد.

در همان زمان، بازی چند نفره AAA ذکر شده نیز می‌تواند عنوان PS5 شرکت Deviation Games باشد، اما گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که توسعه آن به دنبال موجی از اخراج‌ها در استودیو متوقف شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید