پلی استیشن هر سال حداقل دو بازی بزرگ منتشر می کند که سرمایه گذاری در IP جدید را افزایش می دهد


جیم رایان، رئیس SIE، در سخنرانی در بخش بازی و شبکه‌های سونی در کنفرانس واحد تجاری آن در سال 2023، برنامه‌های خود را برای «تکامل» نمونه کارهای شخص اول پلی‌استیشن فاش کرد. حداقل دو نسخه اصلی در سال برنامه ریزی شده است که “همه ژانرهای اصلی” مانند تیراندازی، مسابقه، بازی های RPG، پلتفرمر، اکشن و ورزشی را پوشش می دهد.

این شرکت قصد دارد امتیازات بزرگ و IP جدید خود را متعادل کند و قصد دارد در سال مالی 2025 در مقایسه با سال مالی 2023 (50/50 تقسیم) 10 درصد بیشتر در مورد دوم سرمایه گذاری کند. خواص موجود). البته، وقتی هر سال در مورد دو یا چند عنوان اصلی صحبت می کنیم، در مورد ترکیبی از عناوین تک نفره و عناوین سرویس زنده صحبت می کنیم.

مشخص نیست که آیا هر کدام این تعداد نسخه در سال خواهند داشت یا اینکه همه آن را با هم انجام خواهند داد. در هر صورت، انتظار می رود 60 درصد سرمایه گذاری در خدمات زنده، در مقایسه با 40 درصد سرمایه گذاری در سرویس های «سنتی» تر PS5.

با نزدیک شدن به نمایشگاه پلی استیشن آینده، می‌توانیم شاهد رونمایی برخی از این عناوین خدمات زنده باشیم.احتمالاً زودتر اعلام شده است آخرین نفر از ما یک پروژه چند نفره مستقل شامل گیم پلی است. لطفا صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید