PlayStation State of Play “در هفته های آینده” منتشر خواهد شد – شایعه


با شروع سال 2024، درست مانند سال گذشته، مایکروسافت اولین شرکتی خواهد بود که میزبان یک رویداد بزرگ با برنامه نویس مستقیم Xbox برای 18 ژانویه خواهد بود. می توان حدس زد که سونی و نینتندو نیز برنامه هایی دارند. ، اما دقیقاً چه زمانی در مورد این برنامه ها و آنچه آن شرکت ها برای ماه های آینده در نظر دارند خواهیم شنید؟

در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Giant Bomb Giant Bombcast، روزنامه‌نگار جف گراب گفت که سونی واقعاً در حال آماده‌سازی یک ارائه State of Play است. در حال حاضر مشخص نیست که دقیقاً چه زمانی اتفاق خواهد افتاد ، اما او می گوید احتمالاً در “چند هفته آینده” برنامه ریزی شده است. گراب همچنین جزئیاتی درباره ویژگی های ارائه ارائه نکرد، اما ویترین های State of Play از نظر میزان فرود، رکورد متفاوتی دارند.او اشاره کرد که این امکان وجود دارد که در نتیجه این ارائه به پایان برسد. من به همان اندازه ناامید هستم.

البته، پلی استیشن 5 تعدادی انتشار عمده دارد که برای چند ماه اول سال 2024 برنامه ریزی شده است. معکوس فاینال فانتزی 7 و جزم اژدها 2 به بارگذاری مجدد persona 3 و مثل اژدها: ثروت بی نهایتاز جمله، در مورد آنچه در ماه‌های آخر سال رخ خواهد داد، کمتر مشخص است. آیا به زودی در مورد این موضوع بیشتر خواهیم شنید؟ ما منتظر به روز رسانی های بیشتری در روزها و هفته های آینده هستیم، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید