شایعاتی مبنی بر اینکه PlayStation State of Play “در حال آمدن” است – شایعات


چند ماهی از آخرین نمایشگاه پلی استیشن می گذرد. Marvel’s Spider-Man 2 با کمتر از هشت هفته تا انتشار، به نظر می رسد زمان برای موقعیت های بازی جدید فرا رسیده است. جف گراب از Giant Bomb می شنود که وضعیت بازی “نزدیک” است زیرا سونی قیمت اشتراک سالانه PlayStation Plus خود را افزایش می دهد.

شنیده‌ام که State of Play در راه است، و این احساس شروع است.» با توجه به اینکه State of Play می‌تواند تعداد انگشت شماری از بازی‌ها و یک عنوان اصلی را به نمایش بگذارد، به خوبی می‌تواند چنین باشد. به احتمال زیاد. البته، می‌توانیم جزئیاتی در مورد پورتال پلی‌استیشن، پخش‌کننده دستی سونی برای PS5، که در اواخر سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود، دریافت کنیم.

متاسفانه شایعات زیادی در مورد پلی استیشن ویترینی دیگر وجود ندارد. گراب در پاسخ به یکی دیگر از کاربران توییتر گفت: “نمی دانم. من فقط در مورد آن چیزی نشنیده ام.” این واقعاً می تواند به هر طرف برود.

برنامه ها ممکن است تغییر کنند، به خصوص از آنجایی که شایعه رویداد PlayStation در ماه آگوست (جایی که ظاهراً PS5 Slim معرفی شده بود) برگزار نخواهد شد. همچنین این احتمال وجود دارد که سونی برخی از عناوین خود را در نمایشگاه بازی توکیو که از 21 تا 24 سپتامبر برگزار می شود، به نمایش بگذارد. منتظر جزئیات بیشتر و به روز رسانی باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *