PlayStation Showcase امروز معرفی می شود – شایعه


مدتی است که شایعاتی درباره یک رویداد PlayStation Showcase می شنویم و در نهایت ممکن است به زودی اتفاق بیفتد و ظاهراً در اوایل امروز اعلام می شود.

این از توییتر @billbil_kun می‌آید، یکی از منابع داخلی با سوابق فاش شناخته شده، که اخیراً ادعا کرده است که سونی تاریخ‌های نمایشگاه پلی‌استیشن خود را بعداً امروز اعلام خواهد کرد. طبق اطلاعات قبلی، این رویداد در هفته آینده برنامه ریزی شده است. در رابطه با ResetEra، روزنامه نگار Jason Schreier نیز اخیراً این شایعات را تکرار کرد و اظهار داشت که “نمایشگاه پلی استیشن به زودی عرضه می شود.”

مدت‌هاست که ادعا می‌شود که رویداد آتی PlayStation Showcase «مرحله دوم PS5 را آغاز می‌کند»، با مجموعه‌ای از اعلان‌ها و به‌روزرسانی‌های بزرگ به طور یکسان برای عناوین شخص اول و شخص ثالث.Marvel’s Spider-Man 2،به احتمال زیاد ما این بازی را در پاییز امسال خواهیم دید، اما احتمالاً نسخه مستقل Naughty Dog را خواهیم دید.آخرین نفر از ماعنوان چند نفره نیز ممکن است به طور رسمی معرفی شود.

علاوه بر این، افشای اطلاعات حاکی از آن است که کونامی در حال ساخت یک بازسازی طولانی مدت است.جامد دنده فلزی 3استودیو NetherRealm که قرار است به‌عنوان یک انحصاری PS5 (یا حداقل به عنوان یک انحصاری زمان‌بندی‌شده PS5) اعلام شود، استودیوی NetherRealm را نیز به نمایش گذاشته است.مورتال کامبتگفته می شود این بازی یک راه اندازی مجدد استمورتال کامبت 1.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید