PlayStation Showcase قرار است در سال 2024 به پایان برسد – شایعه


بیایید ساعت را تنظیم مجدد کنیم. طبق گفته تام هندرسون از Insider Gaming، شایعات حاکی از آن است که PlayStation Showcase در اواخر سال 2024 برگزار خواهد شد. این موضوع از طریق یک پیش گزارش اخیر State of Play فاش شد که تعدادی از عناوین شایعه شده در آینده را مشخص کرد.

شایعه شده بود هندرسون Horizon x Lego او اضافه کرد که این عنوان ممکن است در جشنواره بازی تابستانی در تاریخ 7 ژوئن یا در “نمایشگاه پلی استیشن پایان سال” معرفی شود.در مورد اول، افشاکننده Midori پیشنهاد می‌کند که اعلان‌های شخص اول بیشتری از سونی اینتراکتیو اینترتینمنت وجود خواهد داشت، بنابراین موارد جدیدی وجود خواهد داشت. افق عنوان نمایش داده خواهد شد.

اما PlayStation Showcase مسلما جالب تر است. اگر در حوالی نوامبر یا دسامبر برگزار شود، می تواند عناوین مهمی را که سونی برای سال 2025 عرضه می کند برجسته کند. این شرکت قبلاً تأیید کرده است که در سال مالی جاری هیچ عنوان جدیدی در “فرانچایزهای اصلی موجود” خود وجود نخواهد داشت، اما احتمال زیادی وجود دارد که اوایل سال آینده میزبان State of Play دیگری باشد. مثل همیشه، فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس همه چیز را با کمی نمک در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که برنامه ها می توانند در هر زمانی تغییر کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید