PlayStation Showcase احتمالا در ماه می برگزار می شود – شایعه


از نمایشگاه Xbox Games و Ubisoft Forward گرفته تا Summer Game Fest، بسیاری از رویدادها و نمایشگاه‌ها با اطلاعیه‌ها، اطلاعیه‌ها و به‌روزرسانی‌های مهم به سرعت در حال نزدیک شدن هستند. بسیاری از این موارد قبلاً به طور رسمی اعلام شده است. .

با این حال، هنوز اطلاعات رسمی منتشر نشده است، اما شایعات طولانی مدت PlayStation Showcase است. اوایل این ماه، روزنامه‌نگار جف گراب گفت که سونی در حال برنامه‌ریزی رویدادی قبل از جشنواره بازی تابستانی خود است که برای 8 ژوئن برنامه‌ریزی شده است، و اکنون گراب این پنجره را حتی بیشتر می‌کند.

گراب در قسمت اخیر پادکست Giant Bomb خود یعنی Game Mess Mornings، گفت که رویداد PlayStation Showcase احتمالا در ماه می برگزار خواهد شد، اما ممکن است به «بسیار اوایل» ژوئن به تعویق بیفتد.

گراب گفت: «در این مرحله می‌توانم بگویم احتمالاً ماه مه است، اما به طور کلی قبل از جشنواره بازی تابستانی به گفتن آن ادامه می‌دهم زیرا این امن‌ترین راه است. “اما بله، می یا شاید اوایل ژوئن. به نظر می رسد زمان مناسبی برای دریافت پلی استیشن ویترین است.”

هنوز مشخص نیست که این رویداد شامل چه مواردی می شود، اما Grab قبلاً ادعا کرده بود که این یک ویترین “عظیم” است که “فاز دوم PS5 را راه اندازی می کند.”

Marvel’s Spider-Man 2قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود، اما Naughty Dog گفته است که قصد دارد جزئیات بیشتری را در مورد بازی چند نفره مستقل به اشتراک بگذارد.آخرین نفر از مااین بازی سال است، بنابراین به احتمال بسیار زیاد حداقل این دو در لیست PlayStation Showcase قرار خواهند گرفت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید