طبق گزارش ها، پلی استیشن Shovelware را از فروشگاه آنلاین خود ممنوع کرده است


بازی‌های Shovelware و شبیه‌سازی‌های آن‌ها توسط همان توسعه‌دهنده یک مشکل بزرگ در تمام ویترین فروشگاه‌های دیجیتال است. به نظر می رسد هدفی جز اهدای جوایز پلاتینیوم رایگان برای چند دقیقه گیم پلی ندارد. با این حال، به نظر می رسد سونی شروع به سرکوب این موضوع کرده است.

یک منبع ناشناس نامه‌ای از PlayStation به DexDotExe برای توسعه‌دهنده ارسال کرد که در آن مشکل مورد بحث برجسته شد. “SIE تلاش می کند تا مشتریان خود را قادر سازد تا وسیع ترین طیف تجربیات را در PlayStation جستجو و کشف کنند و اطمینان حاصل کند که شرکای ما ابزار مناسبی برای کشف شدن دارند. اشباع بیش از حد یا “هرزنامه” می تواند بر تجربه مشتری و شریک تأثیر منفی بگذارد. ”

«هرزنامه» یا محتوای تکراری به‌عنوان «محصولی که ویژگی‌ها و/یا دارایی‌های آن کپی شده است یا تفاوت معنی‌داری با محصولاتی که قبلاً در فروشگاه PlayStation منتشر شده است، بدون توجه به ناشر سابقه»؛ ظاهراً آن را به‌عنوان «چندبار منتشر شده» تعریف کرده است. مفاهیم و تغییرات محصول.” شرکای فردی با توانایی ها و تجربه های متداخل، که تنها با تفاوت های جزئی در توانایی ها و دارایی ها متمایز می شوند. همچنین به صراحت بیان می کند که ارائه تروفی های منحصر به فرد برای هر محصول “برای متمایز کردن محتوا کافی نیست.”

برنامه‌نویسانی که خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کنند، مشمول مجازات‌های مختلفی از جمله کشف محدود در فروشگاه PlayStation، حذف محتوا، تأثیر بر فرآیندهای CertOps و حذف محتوا هستند. توسعه‌دهندگانی که با «رد یا حذف‌های متعدد» مواجه می‌شوند، ممکن است حساب‌های PlayStation Partners آنها به حالت تعلیق درآیند یا حتی بسته شوند.

سونی محتویات نامه را به طور کامل تأیید نکرده است، بنابراین مشروعیت آن هنوز ثابت نشده است. منتظر به روز رسانی های مربوط به آن در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید