پورتال پلی استیشن در 15 نوامبر افتتاح می شود


پس از معرفی PlayStation Project Q در ماه مه، سونی در اوایل ماه جاری رسما دستگاه قابل حمل ریموت پلی استیشن را با نام PlayStation Portal معرفی کرد و تایید کرد که در سال 2023 عرضه خواهد شد. این بار، این شرکت از طریق به روز رسانی منتشر شده در بلاگ پلی استیشن تایید کرده است که آیا و زمان عرضه رسمی دستگاه دستی مشخص می شود.

سونی اعلام کرده است که پورتال پلی استیشن “در بازارهای منتخب” در 15 نوامبر سال جاری راه اندازی خواهد شد. نسخه قابل حمل هم اکنون از طریق PlayStation Direct در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، اتریش، بلژیک، لوکزامبورگ، هلند، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال برای پیش خرید در دسترس است. در همین حال، یک ماه دیگر، در 29 سپتامبر، برای پیش‌سفارش در کانادا و ژاپن و همچنین در خرده‌فروشی‌های منتخب در کشورهای فوق‌الذکر در دسترس خواهد بود.

PlayStation Portal یک دستگاه فقط برای پخش از راه دور است که عناوین PS5 را از طریق WiFi بر روی یک صفحه LCD 8 اینچی با قابلیت خروجی 1080p و 60 FPS پخش می کند. و در حالی که دستگاه از بلوتوث پشتیبانی نمی کند، تمام ویژگی های کنترلر PS5، DualSense، از جمله بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی ​​را نیز دارد. پورتال پلی استیشن با قیمت 199.99 دلار به فروش می رسد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید