پورتال پلی استیشن اکنون پرفروش ترین لوازم جانبی در ایالات متحده در سال 2024 است


علی‌رغم تمام نگرانی‌هایی که پیرامون راه‌اندازی آن وجود دارد، پورتال پلی‌استیشن همچنان یک عملکرد بسیار قوی برای سونی است. در نمودار فروش ماهانه بازی‌های ویدیویی Circana متعلق به United Charts برای ماه می 2024، مدیر اجرایی مت پیسکاتلا تأیید کرد که این لوازم جانبی پرفروش‌ترین لوازم جانبی از نظر فروش دلاری است. علاوه بر این، در سال جاری تاکنون در صدر فهرست فروش لوازم جانبی قرار داشته است.

پورتال پلی استیشن در نوامبر 2023 راه اندازی شد و ظرف دو روز در ایالات متحده و بریتانیا فروخته شد. در اسپانیا، فروش لوازم جانبی در مقایسه با Xbox Series X/Sin در هفته راه اندازی سه برابر شد.

سونی آمار فروش در پورتال پلی استیشن را اعلام نکرده است. با این حال، هیرومی واکای، معاون مدیریت محصول پلی استیشن، فوریه گذشته اذعان کرد که تقاضا “به فراتر از انتظارات ادامه می دهد.” در اینجا درباره ویژگی ها بیشتر بدانید.

کل هزینه خرید لوازم جانبی به 148 میلیون دلار رسید که 8 درصد کمتر از سال گذشته است. هزینه برای گیم پد 12 درصد کاهش یافت در حالی که هزینه برای هدفون و هدست 10 درصد افزایش یافت. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید