رده های اشتراک پلی استیشن پلاس Extra و Deluxe از Xbox Game Pass – Sony عقب هستند


سونی از طریق آخرین بیانیه خود به تنظیم کننده بریتانیا، سازمان رقابت و بازار، تأیید کرده است که اگرچه Xbox Game Pass برای مایکروسافت بسیار موفق بوده است، نسخه جدید پلی استیشن پلاس سونی با مشکل مواجه شده است.

سونی بدون فاش کردن رقم دقیق مشترکین، می‌گوید تعداد مشترکین PlayStation Plus Extra و PlayStation Plus Deluxe از آمار Xbox Game Pass عقب‌تر است، بنابراین این شرکت ممکن است PlayStation Plus Essential را حذف کرده باشد.

سونی در بیانیه ای اعلام کرد: Game Pass برتری قابل توجهی نسبت به پلی استیشن پلاس دارد. مایکروسافت در حال حاضر پیشتاز قابل توجهی در خدمات اشتراک چند بازی است. سطح اشتراک چند بازی پلی استیشن پلاس بسیار عقب است. [behind]”

در ماه ژانویه، مایکروسافت فاش کرد که Xbox Game Pass از 25 میلیون مشترک فراتر رفته است. بیانیه سونی به این معنی است که در سال گذشته حداقل 4 میلیون مشترک دیگر به این سرویس ملحق شده اند.

در اظهارات دیگر سونی به عنوان بخشی از یک سند 22 صفحه ای که در دفتر رقابت و بازار ثبت شده است، مایکروسافت ندای وظیفهشرکت سازنده Activision Blizzard به شدت به رقابت لطمه می زند و مایکروسافت می خواهد سونی از نظر توانایی رقابت مانند نینتندو باشد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید