PlayStation Plus Collection

مجموعه پلی استیشن پلاس از ۹ می در دسترس نخواهد بود


سونی در زمینه خدمات اشتراک به مایکروسافت نزدیک شده است، اما این شرکت گام های مهمی در این زمینه برداشته است.اما معرفی اولیه دیگری که به عنوان سلف خود عمل کرد، معرفی مجموعه پلی استیشن پلاس بود. این مجموعه ای از بهترین بازی های PS4 است که به صورت رایگان در PS5 موجود است. برای همه مشترکین پلی استیشن پلاس.

با این حال، آن کتابخانه خیلی عمر نخواهد کرد. سونی در به‌روزرسانی اخیر وبلاگ پلی‌استیشن اعلام کرد که مجموعه پلی‌استیشن پلاس پس از ۹ می دیگر در دسترس نخواهد بود. البته، هرکسی که قبلاً بازی‌ها را از مجموعه بازخرید کرده باشد، می‌تواند آنها را نگه دارد (تا زمانی که مشترک پلی‌استیشن پلاس باشد).

سونی دلیل خاصی برای حذف این مجموعه ارائه نکرد، اما احتمالاً این شرکت می‌خواهد روی محصولات از طریق پلی‌استیشن پلاس تمرکز کند. من ادامه خواهم داد. تعداد بازی‌ها و کاتالوگ بازی‌ها در هر ماه، بنابراین هر ماه برای عناوین جدید برای جایگزینی دوباره بررسی کنید.

مدت کوتاهی پس از معرفی مجموعه PS Plus، زمانی که از سونی پرسیده شد آیا سونی برنامه‌هایی برای اضافه کردن بازی‌ها به سمت راست کاتالوگ دارد یا خیر، مدیر عامل پلی‌استیشن، جیم رایان، گفت که این شرکت رویکرد «صبر کن و ببین» را در پیش گرفته است. واضح است که سونی تصمیم گرفته است مجموعه را کنار بگذارید و در عوض روی PS Plus به عنوان یک کل تمرکز کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat