قیمت اشتراک 12 ماهه پلی استیشن پلاس از 6 سپتامبر افزایش می یابد


پلی استیشن پلاس قرار است حدود یک هفته دیگر با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شود. سونی اعلام کرده است که از 6 سپتامبر قیمت اشتراک های 12 ماهه را برای هر سه سطح پلی استیشن پلاس افزایش می دهد.

اشتراک 12 ماهه PlayStation Plus Essential، Extra و Premium در حال حاضر به ترتیب 59.99 دلار، 99.99 دلار و 119.99 دلار است. پس از 6 سپتامبر، PS Plus Essential 79.99 دلار (افزایش قیمت 20 دلار)، PS Plus Extra 134.99 دلار (35 دلار افزایش قیمت) و PS Plus Premium 159.99 دلار (افزایش قیمت 40 دلار) خواهد بود.

آدام میشل، مدیر بخش اکتساب و عملیات محتوا، پلی‌استیشن، گفت: «این تعدیل قیمت به ما امکان می‌دهد به ارائه بازی‌های با کیفیت و ارزش افزوده برای سرویس اشتراک پلی‌استیشن پلاس خود ادامه دهیم.» قیمت جدید اشتراک 12 ماهه در مقایسه با خرید اشتراک 1 ماهه یا 3 ماهه به مدت 12 ماه با نرخ تخفیفی باقی می ماند.

قیمت اشتراک های 1 ماهه و 3 ماهه برای هر سه سطح ثابت باقی می ماند، اما تغییرات قیمت برای اشتراک های 12 ماهه موجود تا 6 نوامبر اعمال نمی شود. پس از آن هر بار که اشتراک خود را تمدید کنید، قیمت اصلاح شده را پرداخت خواهید کرد.

این اولین بار نیست که قیمت یک سرویس اشتراک در ماه های اخیر افزایش یافته است. در اوایل سال جاری، مایکروسافت افزایش قیمت اشتراک Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate را در چندین منطقه در سراسر جهان اعلام کرد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *