بازی‌های انحراف استودیوی شریک پلی‌استیشن به پایان می‌رسد


استودیو Deviation Games بسیاری از توسعه دهندگان را اخراج کرده است. همانطور که توسط Cyberia کاربر ResetEra مشاهده شد، یکی از کارمندان سابق استودیو در لینکدین اعلام کرد که از کار اخراج شده است. توسعه دهندگانی که اخراج شده اند عبارتند از جارد بیلی، دستیار تهیه کننده، لوک استرامف، طراح فنی مبارزات و برخوردها، و مهندس نرم افزار کایل پراس.

Deviation Games در ابتدا در سال 2021 معرفی شد. گفته می شود این استودیو که توسط توسعه دهندگان سابق Treyarch، دیو آنتونی و جیسون بلوندل تأسیس شده است، در حال کار بر روی یک بازی جدید با همکاری پلی استیشن است. نه پلی استیشن و نه Deviation Games در زمان انتشار این مقاله چیزی در مورد اخراج اعلام نکرده اند.

در بحبوحه توسعه بازی که هنوز معرفی نشده است، Deviation Games استودیوی جدیدی را در سال 2022 افتتاح کرده است. با این حال، در اواخر همان سال، استودیو اعلام کرد که یکی از اعضای موسس آن، جیسون بلوندل، Deviation Games را ترک می کند. دیو آنتونی به عنوان مدیرعامل استودیو را رهبری می کند و اولین پروژه را به عنوان کارگردان بازی هدایت می کند.

Deviation Games در حال حاضر چیزی در مورد پروژه بعدی خود اعلام نکرده است، اما با توجه به همکاری این استودیو با پلی استیشن، به احتمال زیاد اولین بازی آن در زمان عرضه روی PS5 عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید